Spaar voor T.V. De Doornakkers bij PLUS De Laat

16 september 2021


Spek de clubkas samen met PLUS De Laat

PLUS De Laat organiseert van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november een unieke spaaractie: Spaar je club gezond. Klanten kunnen sparen voor sponsorpunten. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je er al één. Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van onze club. Vergeet daarbij niet de sponsorpunten te activeren op plus.nl/sponsorpunten. Help onze club met de sponsorpunten van PLUS. PLUS De Laat stelt in totaal € 6.250,- beschikbaar voor alle deelnemende clubs. Ga voor meer informatie over de spaaractie naar plus.nl/club of vraag ernaar bij PLUS De Laat.

Sponsorpunten inleveren kan ook bij de club zelf of bij PLUS de Laat. Er zal een inleverbus geplaatst worden in de kantine van de vereniging en bij PLUS De Laat. Daarnaast kun je de sponsorpunten aan de trainers of iemand van het bestuur geven, of in de brievenbus van de vereniging doen. Wij zullen ze dan voor je activeren.

Alvast bedankt!

Nieuwscategorieën